Hoşgeldiniz | Üye Ol | Üye Girişi

Ürün Bulunmaktadır
    Anasayfa > Kitaplar > Edebiyat > Hikaye  
Ay Terapisi
Mustafa Ulusoy
Timaş Yayınları
Fiyatı
: 10.00  TL (KDV Dahil)
 
Geçici olarak temin edilememektedir.
300 TL Üzeri Kargo Bedava
Tedarik Süresi 3 Gündür.
Süper Hızlı Stokdan Hemen Teslim
Kapıda Ödeme
Telefon Kodu :9789752636804
 
 
“Bizi gökyüzüne çeken şey, onun uçsuz bucaksız görünümüdür. Bizi ona çeken bir başka şey de, oradaki sükûnettir. Orada çatışma, kırılganlık, rekabet, haset, hırs, dedikodu, didişme, kavga gibi yeryüzüne ait yaşantılar yoktur. Tüm yıldızların, gezegenlerin ve ayın ruhu yumuşacıktır. 

İnsan yukarıya-gökyüzüne bakmadıkça ayağını yeryüzüne güvenle basamaz. Kendinizi tanımanın yollarından biri de gökyüzüyle iletişim kurmaktır. 

Dr. Mavi bir süredir bakışlarını, anlayışını, düşüncelerini, duygularını gökyüzüne çevirmişti. Aylarca ayı seyretmiş ve sonunda sorunlarının çözüldüğünü görmüştü. Kendi üzerinde etkili olduğunu görünce bu terapinin adını ‘Ay Terapisi’ koymuştu.” 

Ay karmaşık sorunlar ve duygular içinde kalmış insanlar için bir yol gösterici olabilir. İnsan sorunlarının içinde boğulduğunu hissettiği anda bakışlarını gökyüzüne çevirebilir ve kendine şunu söyleyebilir: 

“Her şeye rağmen gökte ay var.”
  • Dizi: Hikaye
  • Kağıt: Avrupa İthal Kağıt
  • İlk Baskı Tarihi: Aralık 2007
  • ISBN: 978-975-263-680-4
  • Sayfa Sayısı: 160
  • Barkod: 9789752636804
  • Ebat: 13,5 x 21
  • Baskı Sayısı: 9
1965 yılında Sungurlu’da doğdu. Temel eğitimini Sungurlu’da, orta öğrenimini Ankara Bahçelievler Deneme Lisesi’nde tamamladı. 1982’de girdiği İÜ Çapa Tıp Fakültesini 1988’de bitirdi. 1993 yılında psikiyatri uzmanı oldu. 1999 yılından beri, kendi ofisinde terapilerini sürdürmektedir. Çeşitli dergilerde deneme yazıları yayınlanan Ulusoy’un ulusal ve uluslararası kongrelere sunduğu, özellikle kognitif psikoterapiyle ilgili bir dizi mesleki çalışması da vardır. Ülke içinde ve dışında, psikiyatri dergilerinde makaleleri yayınlanmıştır. Bugüne kadar Giderken Bana Bir Şeyler Söyle, Aynalar Koridorunda Aşk, Nietzsche ve Babaannem, Yakınlık ve Ay Terapisi adlı kitaplara imza atan Ulusoy, editörlüğünü İbrahim Abu-Rabi′nin yaptığı ve Suny Press (State University of New York Press) tarafından yayınlanan "Spiritual Dimensions of Bediuzzaman Said Nursi′s Risale-i Nur" adlı kitabın yazarlarından da biridir. 
 
  Benzer Kitaplar
  Menan Cinleri
Timaş Yayınları
  Ahir Zaman Gülüşleri
Timaş Yayınları
  Avlunun Uğultusu
Timaş Yayınları
  Kadın Sultanlar
Timaş Yayınları
  Varlığın Evi
Timaş Yayınları
  Uykusuz Düşler
Timaş Yayınları
  Otoyol Uykusu
Timaş Yayınları
 
 
Hakkımızda   Garanti
Tüketici Yasası   Kargo ve Teslimat 
Gizlilik Sözleşmesi   Banka Hesap Numaraları  
İade ve İptal Koşulları   İletişim
 
  0505 633 66 90
  optijetoptikokuyucu@gmail.com
  Ödeme Bildirim Formu
 
© 2013 EğitimPazar.Com OPTİJET ARGE 
Online   3   Bugün   32
Toplam   196677   İp   3.236.82.227